Kursy winiarskie WSET

kursy winiarskie

The Wine and Spirit Education Trust jest największą na świecie globalną organizacją oferującą kursy z zakresu wina. Kwalifikacje WSET są rozpoznawalne jako międzynarodowy standard w ramach wiedzy o winach. Kursy kierowane są zarówno do osób zaczynających swoją przygodę z winem, jak i do doświadczonych w pracy w branży winiarskiej i gastronomii, a także do entuzjastów wina spoza branży. Tylko w roku akademickim 2018/19 do egzaminów WSET podeszło prawie 110 000 osób w ponad 70 krajach na świecie.

Adam Pawłowski MS Wine Academy posiada status Approved Programme Provider i oferuje kursy WSET na trzech poziomach. Odnośniki do kursów znajdują się poniżej.

 

Opinie uczestników kursów:

„Dzięki kursowi „zakręciłam się” winiarsko i zrozumiałam, że nadal chciałbym zagłębiać się w magicznym świecie win.”

„Możliwość degustacji świetnie dobranych i barwnie komentowanych win była ogromnie atrakcyjna.”

„Z jednej strony kurs dał mi pewność, co do własnych rosnących umiejętności zawodowych, z drugiej jeszcze bardziej rozbudził hobbystyczny zapał do winiarstwa.”

„Największą wartość tego szkolenia, to niesamowita umiejętność Adama do przekazania w przystępny sposób bardzo obszernej wiedzy, poparta wieloma przykładami zaczerpniętymi z życia gastronomicznego.