Winny Planer

Przedstawiamy pierwszy na rynku niedatowany planer dla miłośników wina. Nieważne, jaki jest twój poziom wtajemniczenia w meandry winnej wiedzy.

Planer posłuży ci jako degustacyjny pamiętnik, dzięki któremu zaobserwujesz swoje postępy.

Wprowadzi też sporo porządku w codziennym obcowaniu z winem, tym samym ułatwiając ci naukę. Poza tym, według najnowszych badań, odręczne zapisywanie informacji pomaga w ich lepszym zapamiętywaniu.
Chcielibyśmy, aby winny planer był narzędziem, które pozwoli ci na stawanie się bardziej świadomym konsumentem i tym samym czerpanie większej przyjemności z picia wina.

 

Dla kogo jest Winny Planer?

  • Dla każdego miłośnika wina 
  • Idealny prezent dla winomana, uzupełnienie do butelki wina :)

Planer to:

  • Treść poradnikowa z której dowiesz się więcej o winie wraz z praktycznym schematem o tym jak degustować wino
  • Miejsce na 52 notki degustacyjne – w końcu uporządkowane i w jednym miejscu
  • Codzienny kalendarz, dzięki temu ze jest niedatowany możesz rozpocząć jego uzupełnianie w dowolnym momencie roku. 
  • Polecenia najlepszych filmów i książek, kursów winiarskich. 

Dzięki planerowi dowiesz się: 

  • Jak degustować jak profesjonalista, a wszystko dzięki klarownie wyjaśnionemu schematowi degustacyjnemu.
  • Jak wybrać wino na prezent lub do ulubionego dania. 
  • Jak uczyć się o winie dzięki gotowym schematom do nauki 
  • Jak wybrać wino które lubisz – przepastne półki sklepowe z winem przestana być tajemnicą!

 

 

Autorzy Winnego Planera 

Patrycja Siwiec

Jest 51 osobą w Polsce, która posiada globalną indywidualną akredytację EIA EUROPEAN MENTORING & COACHING COUNCIL na poziomie FOUNDATION. Jako trenerka, szkoleniowiec i konsultantka pomaga restauracjom i hotelom wdrażać ideę gościnności oraz tego jak dobra obsługa przekłada się na ich sukces biznesowy i wizerunkowy.

Dziennikarka, pisze o winie i jedzeniu. Autorka książek „Gościnność. Sztuka dobrej obsługi w gastronomii” (publikacja w 2019 roku otrzymała prestiżową nagrodę Prix de la Littérature Gastronomique) oraz kontynuacji „Gościnność od kuchni”. Zdobywała doświadczenie m.in. w winnicy Chateau Castigno we Francji oraz w restauracjach Northcote w Wielkiej Brytanii (1* Michelin) i El Celler de Can Roca w Hiszpanii (3* Michelin). Wiedzę winiarską zdobywała podczas kursów Wine & Spirits Education Trust oraz Court of Master Sommeliers Europe. Współprowadzi kursy winiarskie pod egidą londyńskiej szkoły Wine and Spirit Education Trust oraz sędziuje w konkursach winiarskich i kulinarnych.

Adam Pawłowski MS

Pierwszy Polski Master Sommelier. Mistrz Polski Sommelierów 2014, laureat nagrody Akademii Gastronomicznej w Polsce Ars Coquinaria 2017 w kategorii „Mistrz Mistrzów”.

Wykładowca i egzaminator The Court of Master Sommeliers, certyfikowany wykładowca The Wine & Spirit Education Trust, organizator i prowadzący kursów WSET na poziomach 1, 2 i 3 w ramach Adam Pawłowski MS Wine Academy, wykładowca Collegium Civitas na kierunku Teoria i Praktyka Sommelierska, wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Horeca Menedżer, niezależny konsultant branży HoReCa, felietonista magazynu Food Service, członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Szlify w branży zdobywał między innymi w restauracji Northcote w Wielkiej Brytanii (1* przewodnika Michelin).

Kliknij i zamów Winny Planer